نسخه جدید انتی ویروس قدرتمند آویرا Avira AntiVir Premium 10.0.0.663

نوشته شده توسط:علی غفاری نژاد | ۰ دیدگاه

مبارزه با ویروس های کامپیوتری امروزه به عنوان یکی از مهمترین اصول در مدیریت و نگهداری از سیستم ها محسوب می شود. هر ساله سیستم های کامپیوتری زیادی بر اثر مشکلات و اختلالات ناشی از ویروس ها دچار ضررهای مختلف می شوند. نرم افزارهای مختلفی را امروزه می توان به عنوان ابزارهای کاربردی در راه مبارزه با ویروس ها یافت که هریک ازآنه از ابزارهای مختلفی برای حفاظت از سیستم ها استفاده می نمایند.
نرم افزارهایی که به Anti Virus مشهورند توسط تکنیک های نرم افزاری پیشرفته و نظارت همزمان به تمامی نقاط مختلف سیستم عامل از انتشار ویروس ها جلوگیری می کنند. نرم افزارهای متعدد زیادی را می توان در این زمینه ساخت که هم دارای محبوبیت و شهرت بسیاری در این زمینه می باشند و هم به عنوان ابزارهای حرفه این کار محسوب می شوند. در این مطلب یکی از بهترین نرم افزارهای ضد ویروس دنیا را به شما معرفی می کنیم.

Avira AntiVir Premium نام یه ضد ویروس قدرتمند می باشد که به کمک آن کاربران به راحتی قادرند تا در مقابل ویروس ها و برنامه هاس جاسوسی و کرم های اینترنتی سیستم خود را ایمن نگه داشته و نفوذ این برنامه ها به سیستم خود جلوگیری نمایند. این نرم افزار قدرتمند با نظارت کامل بر سیستم مانع از اجرای فایل های آلوده به ویروس و نصب برنامه های جاسوسی بر روی سیستم می شود. این نرم افزار یکی از ابزارهای قدرتمند برای مبارزه و پاکسازی ویروس ها می باشد.


از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- مراقبت دائمی از سیستم
- توانایی کنترل تمامی فایل های سیستم و پروسه های حافظه
- جلوگیری از اجرای فایل های مشکوک با اخطار به کاربر در این زمینه

- دارای DataBase ای قدرتمند برای شناسایی ویروس ها
- توانایی به روز رسانی نرم افزار و DataBase آن
- دارای ابزارهای دیواره آتش برای حفاظت از سیستم شما در مقابل هکرها
- توانایی مبارزه با نرم افزارهای جاسوسی
- قابلیت مبارزه با هرزنامه های اینترنتی
و ... .

 

 

  دانلوددانلود بالینک مستقیم                ((حجم: 49 مگابایت))

 

   source نسخه جدید نرم افزار (ESET Smart Security v4.2.71.2 (32/64 به همراه username و password جدید پسورد فایل :  www.kamyab.com

   source نسخه جدید نرم افزار (ESET Smart Security v4.2.71.2 (32/64 به همراه username و password جدید منبع : www.kamyab.com


مطالب مرتبط:
دانلود آنتی ویروس آویرا * Avira Free Antivirus 12.0.0.869
دانلود آنتی ویروس آویرا 2012 و فایروال آویرا
نسخه جدید انتی ویروس قدرتمند آویرا Avira AntiVir Premium 10.0.0.663 

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...