دانلود آنتی ویروس McAfee VirusScan Enterprise v8.8

نوشته شده توسط:علی غفاری نژاد | ۰ دیدگاه

نرم افزار McAfee VirusScan Enterprise ترکیبی از آنتی ویروس، ضد جاسوس افزار، دیوار آتش و تکنولوژی های پیشگیری از نفوذ برای متوقف کردن و حذف نرم افزارهای مخرب است. این نرم افزار سیستم شما را در برابر خطرات امنیتی جدید و بدون تاثیر در سرعت عملکرد سیستم محافظت می کند. حداکثر قدرت دفاع در برابر نرم افزارهای مخرب، حفاظت بلادرنگ در برابر حملات، استفاده آسان و مدیریت متمرکر نرم افزار، تاثیر کم بر عملکرد سیستم از ویژگی های این نرم افزار امنیتی قدرتمند می باشد. آزمایش های صورت گرفته نشان می دهد این نرم افزار دو تا چهار برابر سریع تر از رقبای خود می باشد. متاسفانه این آنتی ویروس بسیار قدرتمند و گران قیمت در میان کاربران ایرانی شناخته شده نیست و به همین علت کاربران چندانی ندارد.

McAfee VirusScan Enterprise v8.8

قابلیت های کلیدی نرم افزار McAfee VirusScan Enterprise:
- شناسایی ویروس در حافظه
ویروس ها و دیگر برنامه های مزاحم لزوماً نباید اثری از خود بر روی دیسک به جا بگذارند و یا فایلی ایجاد کنند تا بتوانند عملیات مخرب خود را انجام دهند.امکانات شناسائی نرم افزار VirusScan Enterprise تا به آن حد افزایش یافته و تقویت شده که قادر می باشد هر گونه ویروس و برنامه مخربی را در حافظه کامپیوتر شناسائی کرده و آن را از حافظه برداشته و پاک کند. بدین ترتیب ویروسهایی مانند  SQL Slammer و Code Red که فقط در حافظه جایگزین می شوند، به راحتی توسط VirusScan Enterprise قابل شناسائی و پاک سازی هستند.
- حجم کم نرم افزار
همچنین حجم فایل های اطلاعاتی که برای نرم افزار VirusScan Enterprise دارای حجم بسیار کمی در مقایسه با دیگر نرم افزارهای مشابه است. بروز رسانی این نرم افزار مورد نیاز هستند، بسیار کم می باشد. بدین ترتیب، توزیع و نصب اولیه و پس از آن، به روز رسانی نرم افزار در شبکه بسیار سریع بوده و تاثیری بر روی ترافیک شبکه نخواهد داشت.
- سرعت عمل نرم افزار
تاکنون افزایش منابع سخت افزاری ( مانند حافظه بیشتر، پردازنده سریعتر، حجم دیسک بیشتر) نقاط ضعف و کاستی های نرم افزارهای ضد ویروس را پوشانده و مانع از آشکار شدن عملکرد ضعیف و کند این نرم افزارها شده اند. با طراحی مجدد نرم افزار VirusScan Enterprise و بکارگیری فن آوری های نوین در آن، نرم افزار به خودی خود سریعتر شده است. همچنین با استفاده از روش Scan Caching دیگر لزومی به کنترل چند باره فایلهای سالم نیست. تنها فایلهایی کنترل می شوند که جدیداً ایجاد شده اند و یا به تازگی مورد استفاده قرار گرفته اند و یا تغییراتی در آنها صورت گرفته است.
بعلاوه با درجه بندی فایل ها، می توان فایل هایی را که خطر بیشتری آنها را تهدید می کند، (مانند فایل های Office) با دقت بیشتری کنترل کرد و فایلهایی را که امکان آلودگی کمتری دارند (مانند فایل های بایگانی) بطور عادی کنترل نمود.
- بروز رسانی نرم افزار
نرم افزار  VirusScan Enterprise دارای ابزار Auto Update است که امکانات و روش های متعددی برای بروز رسانی نرم افزار فراهم می کند. از جمله به روز رسانی سریع و خودکار نرم افزار از طریق Mpped Drive, Local Drive, UNC share, ftp, http عمل بروز رسانی می تواند زمان بندی شود، در صورت توقف از نقطه ای که متوقف شده مجدداً ادامه پیدا کند و نوع بروز رسانی (مانند: Service pack, Hot Fix, Engine و …) نیز معین شود.
- سازگاری با جدیدترین فن آوری ها
نرم افزار VirusScan Enterprise بر روی سیستم عامل Windows Server 2003 قابل نصب و استفاده بوده و سازگاری کامل با امکانات این سیستم عامل مانند: Clustering Service , Active Directory و Terminal Service دارد.

- کنترل محتوای پیام های الکترونیکی
- کنترل فایل های پیوست (Attachment) پیام های الکترونیک قبل از دسترس کاربر
- خارج کردن بعضی از امکانات و تنظیمات از دسترس کاربر عادی
- امکان کنترل انواع بسیار زیادی از فایل های فشرده و آرشیو
- امکان بروز رسانی از طریق چندین دستگاه سرویس دهنده موجود در سطح شبکه
- نصب نرم افزار توسط برنامه نصب مایکروسافت (MSI)
- و …

دانلود McAfee VirusScan Enterprise v8.8دانلود

 اطلاعات فایل :

   لینک    حجم فایل:  35.74 مگابایت
    لینک   پسورد:    
  www.melidownload.com
    لینک      منبع  :        www.melidownload.com


مطالب مرتبط:

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...