دانلود بازی Waterpark Tycoon برای PC

نوشته شده توسط:دانلودها (نامشخص) | ۰ دیدگاه

یک بازی جدید و متفاوت در انتتظار شماست، در بازی Waterpark Tycoon شما می توانید یک پارک آبی بسیار بزرگ درست کرده و آنجا را اداره کنید. همان طور که گفته شد این بازی متفاوت استراتژیکی بوده و وظیفه بازیکن ساختن انواع ابزار های پارک آبی، بزرگ کردن منطقه و البته جلب رضایت مشتریان می باشد. همچنین شما می توانید این بازی را در ۲ حالت آزاد و مرحله ای بازی کنید. Waterpark Tycoon توسط شرکت معتبر astragon ارائه و در تاریخ ۲۴ می منتشر شده است.

 

Waterpark Tycoon – TiNYiSO

Waterpark.Tycoon.Cover دانلود بازی Waterpark Tycoon برای PC

 

 

 

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP (SP3)/Vista/7/8
CPU: 2 GHz
Hard Drive: 250 MB
RAM: 512 MB
Graphics: Graphic card with 128 VRAM
DirectX: 9.0c

 

تصاویری از محیط بازی:

Waterpark.Tycoon.Screenshot.1.Small دانلود بازی Waterpark Tycoon برای PC Waterpark.Tycoon.Screenshot.2.Small دانلود بازی Waterpark Tycoon برای PC

Waterpark.Tycoon.Screenshot.3.Small دانلود بازی Waterpark Tycoon برای PC Waterpark.Tycoon.Screenshot.4.Small دانلود بازی Waterpark Tycoon برای PC

 

source دانلود بازی Waterpark Tycoon برای PC توضیحات نصب: پس از دانلود و اکسترکت کردن پارت ها ، دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما غیر فعال باشد. حال فایل ISO بدست آمده را حتما با نرم افزار Daemon Tools اجرا نمایید و به نصب بازی بپردازید. تیم دانلودها امیدوار است از این بازی فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.

 

caution دانلود بازی Waterpark Tycoon برای PC  توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار WinRAR را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

download دانلود بازی Waterpark Tycoon برای PC دانلود:           Direct Link

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...