دانلود بازی کامرون و کرواسی – جام جهانی ۲۰۱۴

نوشته شده توسط:دانلودها (نامشخص) | ۲ دیدگاه

شاید بتوان گفت یکی از بازی های حساس برای این دوره از مسابقات بازی های دوره رده بندی می باشد که تعیین کننده ی تیم های صعود کننده برای دوره بعدی می باشد. در این راستا می توان بازی های حساسی را حتی در این دوره از مسابقات شاهد بود. در این پست بازی دو تیم کامرون و کرواسی که در تاریخ ۱۸ ژوئن ۲۰۱۴ با یکدیگر بازی کرده اند را می توانید به بهترین کیفیت HD 720p به صورت ۵۰ فریم بر ثانیه دریافت نمایید.

Cameroon v. Croatia - iTV1 720p HDTV (MKV)i

Cameron Crotia 18.06.2014 دانلود بازی کامرون و کرواسی  جام جهانی 2014

 

 

caution دانلود بازی کامرون و کرواسی  جام جهانی 2014 توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار WinRAR را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

download دانلود بازی کامرون و کرواسی  جام جهانی 2014 دانلود نیمه اول بازی:

دانلود پارت ۱ :     Direct Link

دانلود پارت ۲ :     Direct Link

 

download دانلود بازی کامرون و کرواسی  جام جهانی 2014 دانلود نیمه دوم بازی:

دانلود پارت ۱ :     Direct Link

دانلود پارت ۲ :     Direct Link

 • Kristabelle

  Kristabelle

  • ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ - ۰۹:۰۹:۲۲

  It’s vital to have the right content for SEO Posted in October 14, 2012 by Th#&2a8t17;s really interesting. Thanks for posting all the great information! Had never thought of it all that way before.

 • Kaylyn

  Kaylyn

  • ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ - ۰۹:۲۰:۲۸

  Sneaky and snarky, Rev… well played, my friend. Yeah, great point – hoops really wa#ns&8217;t mentioned in the mix at all, which definitely shows which sport “wears the pants” in the college game.