دانلود بازی کاستاریکا و ایتالیا – جام جهانی ۲۰۱۴

نوشته شده توسط:دانلودها (نامشخص) | ۳ دیدگاه

شاید بتوان گفت یکی از بازی های حساس برای این دوره از مسابقات بازی های دوره رده بندی می باشد که تعیین کننده ی تیم های صعود کننده برای دوره بعدی می باشد. در این راستا می توان بازی های حساسی را حتی در این دوره از مسابقات شاهد بود. در این پست بازی دو تیم کاستاریکا و ایتالیا که در تاریخ ۱۹ ژوئن ۲۰۱۴ با یکدیگر بازی کرده اند را می توانید به بهترین کیفیت HD 720p به صورت ۵۰ فریم بر ثانیه دریافت نمایید.

 

Costa Rica v. Italy - BBC One 720p HDTV (TS)i

Italy vs Costa Rica 20.06.2014 دانلود بازی کاستاریکا و ایتالیا  جام جهانی 2014

 

caution دانلود بازی کاستاریکا و ایتالیا  جام جهانی 2014 توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار WinRAR را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

download دانلود بازی کاستاریکا و ایتالیا  جام جهانی 2014 دانلود نیمه اول بازی:

دانلود پارت ۱ :     Direct Link

دانلود پارت ۲ :     Direct Link

 

download دانلود بازی کاستاریکا و ایتالیا  جام جهانی 2014 دانلود نیمه دوم بازی:

دانلود پارت ۱ :     Direct Link

دانلود پارت ۲ :     Direct Link

 • Kevlyn

  Kevlyn

  • ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ - ۰۸:۳۶:۰۱

  Yesterday marked my first time publishing a collaborative work effort; where the world of Eisengoth briefly intersects with M. Todd Gaa#lwglos&l8217; creative works, and everything gets a little strange… at the TRIBUNAL OF EDAR MONCRIEF.

 • Chelsia

  Chelsia

  • ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ - ۰۸:۵۲:۵۸

  hi grace. moleskins are the best. i use them for note taking, and drawings also. it2&;#178s more convenient if you just want to sit and sketch all day. I travel with mine every time I go out. friends think i’m a nerd, taking it all the time. when i have an idea, i pull out my moleskin and jot it down. awesome take care!

 • Diandra

  Diandra

  • ۱۳۹۵/۰۵/۲۵ - ۰۹:۲۴:۴۳

  This inimoratfon is off the hizool!