بازی تفنگی Big Gun v2.6 – اندروید

نوشته شده توسط:دانلودها (نامشخص) | ۲ دیدگاه

Big Gun v2.6 بازی تفنگی Big Gun v2.6 – اندرویدبازی Big Gun v2.6 که کمپانی بزرگ اندرویدی DroidHen آن را برای سیستم عامل اندروید با صحنه هایی پر از خشونت و جنایت عرضه کرده است ، باید کنترل قهرمان قدرتمند را بر عهده گرفته و با انبوهی از سلاح های مرگبار به جنگ هیولاها بروید. نحوه بازی هم به این گونه است که رهبری گروهی را بر عهده دارید و از همه طرف به شما حمله می شود و شما باید دوام بیاورید و آنها را نابود کنید تا امتیاز جمع آوری کرده و اسلحه خود را ارتقا دهید.شما تا ۳۰ تفنگ می توانید انتخاب کنید، شاتگان، یک تفنگ دستی کوچک و یک موشک پرتاب کن نمونه این تفنگ ها است. در حین انجام بازی سلاح های کشتار دسته جمعی زیادی وجود دارد که به صورت ۳۶۰ درجه منفجر می شوند. برخی از مسلسل ها نیز وجود دارند که برای مدت کوتاهی قابل استفاده هستند. این بازی بر روی اندروید ۲.۳ و بالاتر قابل اجراست.

بازی Big Gun v2.6 که کمپانی بزرگ اندرویدی DroidHen آن را برای سیستم عامل اندروید با صحنه هایی پر از خشونت و جنایت عرضه کرده است ، باید کنترل قهرمان قدرتمند را بر عهده گرفته و با انبوهی از سلاح های مرگبار به جنگ هیولاها بروید. نحوه بازی هم به این گونه است که رهبری گروهی را بر عهده دارید و از همه طرف به شما حمله می شود و شما باید دوام بیاورید و آنها را نابود کنید تا امتیاز جمع آوری کرده و اسلحه خود را ارتقا دهید.شما تا ۳۰ تفنگ می توانید انتخاب کنید، شاتگان، یک تفنگ دستی کوچک و یک موشک پرتاب کن نمونه این تفنگ ها است. در حین انجام بازی سلاح های کشتار دسته جمعی زیادی وجود دارد که به صورت ۳۶۰ درجه منفجر می شوند. برخی از مسلسل ها نیز وجود دارند که برای مدت کوتاهی قابل استفاده هستند. این بازی بر روی اندروید ۲.۳ و بالاتر قابل اجراست.

 

Big Gun v2.6 بازی تفنگی Big Gun v2.6 – اندروید

 

password بازی تفنگی Big Gun v2.6 – اندرویدرمز فایل: www.downloadha.com

download بازی تفنگی Big Gun v2.6 – اندروید لینک دانلود – ۴۰ مگابایت | لینک کمکی

 • Wanita

  Wanita

  • ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ - ۰۸:۵۳:۳۷

  Hei, luitko Noora Hesarista oliko se nyt eilen ekalla sisäsivulla vieraskynä siitä kuinka Saksan ydinvoimaloiden lähellä lapset sairastuvat selkeästi useammin syöpään? Olipa todella miinenkiintoelen juttu, ja älytöntä miten se voidaan kieltää tai ignoorata Saksan päättäjien toimesta. Ja voidaanko oikeasti Suomessa rakentaa lisää ydinvoimaa kun tämä on tiedossa??

 • کولر

  کولر

  • ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۷:۱۴:۰۰

  www.coolerbane.ir