روش کار با نرم افزار بکاپر نود 32 نسخه 2

نوشته شده توسط:علی غفاری نژاد | ۰ دیدگاه

  الف: گرفتن پشتیبان از آپدیت نود32

1- ابتدا فایل Nod.exe  که از سایت دانلود کرده اید را اجرا کنید

2-  اگر قصد گرفتن پشتیبان از آپدیت نود32  دارید بر روی گزینه 'ایجاد پشتیبان از آپدیت نود32' کلیک کنید که در این صورت آپدیت نود 32 به طور خودکار در Desktop ویندوز جاری شما در شاخه ای(Folder) به نام Nod32Update ذخیره می گردد و شما می توانید مسیر ذخیره آپدیت را از طریق گزینه 'انتخاب مسیر' در جایی دیگر تعیین کنید.

3- گزینه  'ایجاد پشتیبان از آپدیت نود32'  را کلیک کنید4- حال به مسیری که آدرس داده بودید مراجعه و می بینید شاخه ای به نام Nod32Update در آنجا ذخیره شده است .  

      ب: اعمال آپدیت(نسخه پشتیبان) به نود32

اگر قصد  دارید تا نسخه پشتیبان را به ویروس یابتان که نود32 می باشد اعمال کنید(به روز کنید) ابتدا می بایست تیک  Enable Self Defense را در برنامه حذف کنیم این عمل را فقط برای بار اول انجام می دهیم و برای بارهای بعدی نیاز به انجام اینکار نیست.در صورتی که شما تیک انرا برنداشته اید خود نرم افزار هنگام اعمال آپدیت به شما پیام خطایی می دهد که می بایست مطابق آن عمل کنید.

ضمنا در هنگام نمایش خطا شما می بایست ورژن نود خود را از لیست انتخاب کنید تا تنظیمات مخصوص به نسخه ای که بر روی سیستم شما نصب است را به شما نشان دهد که ما در نمونه نسخه 5 را انتخاب کرده ایم و مرحله به مرحله پیش می رویم .

 

 

 

1- ابتدا وارد شاخه Nod32Update  می شویم و فایل اجرایی Nod.exe را پیدا و اجرا می کنیم

 


 

2- اگر قصد داریم تا نسخه پشتیبان که همان آپدیت نود می باشد را به ویروس یاب خودمان اعمال کنیم  می بایست گزینه 'به روز شدن ویروس یاب نود32 ' را انتخاب کنیم.


 

 

3-پس از اتمام عملیات درخواستی مبنی بر راه اندازی مجدد سیستم برای اعمال آپدیت های جدید به نود32  از شما سوال می کند که در صورت انتخاب' Yes 'سیستم Rset  می شود .

 

 

 

4- بعد از راه اندازی دوباره سیستم (Reset) تاریخ آپدیت نود32 را چک کنید تا از اعمال آپدیت به ویروس یابتان اطمینان حاصل شود.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...